آموزش تجارت الکترونیک - چگونه وارد دنیای تجارت الکترونیک شویم ؟
 
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» آخرین بازدید :

   

مشاوره ، طراحی و اجرای مدل تجارت الکترونیکی کسب کار شرکت ها توسط تاجر الکترونیک


چرا به دنیای تجارت الکترونیکی ورود پیدا کنیم و چرا باید تاجر الکترونیک شویم ؟قبل از اینکه وارد اصلی ترین بحث  یعنی ورود به دنیای تجارت الکترونیکی شویم باید این را بدانیم که استفاده از ابزارهای انلاین تحت شبکه اینترنت جزء لاینفک کسب و کارها و تجارت دنیای امروز است و ورود به دنیای تجارت الکترونیکی دریگر یک ضرورت است نه انتخاب پس باید در تغییر نگرش تجاری خود تغییر ایجاد کرده و به این موضوع توجه خاص و تسلط داشته باشیم که اگر تغییر نکنیم از دایره رقابت بازار حذف می شویم ! در این بخش دو حالت وجود دارد یا اینکه ما تازه قصد ورود به دنیای کسب و کار انلاین داریم و یا از قبل تجارتی داشته و باید در این فضا آن را توسعه دهیم  که در هر دو صورت ما می توانیم مسیر کوتاهی را در کسب ثروت با بینش و دانش تجاری نو و اندکی تغییر در نگرش خود ایجاد کنیم و به نوعی پویایی و تداوم فعالیت و توسعه خود را از این بخش تضمین کنیم .

رقابت در بازار.. قبل از اینکه وارد اصلی ترین بحث  یعنی ورود به دنیای تجارت الکترونیکی شویم باید این را بدانیم که استفاده از ابزارهای انلاین تحت شبکه اینترنت جزء لاینفک کسب و کارها و تجارت دنیای امروز است و ورود به دنیای تجارت الکترونیکی دریگر یک ضرورت است نه انتخاب پس باید در تغییر نگرش تجاری خود تغییر ایجاد کرده و به این موضوع اشارف داشته باشیم که اگر تغییر نکنیم از دایره رقابت بازار حذف می شویم  ادامه مطلب در ... http://iecg.ir/post/119

چه بسیار کسب و کار هایی در چند ساله گذشته وارد این بازار شدند و هم اکنون شهره خاص عام هستند نیازی به مثال های خارجی نیست در همین ایران هم هستند که این راه را طی کرده و چه بسیار مشاغل و شرکت ها هستند که استراتژی هایی برای توسعه خود در این مسیر دارند و دستاوردهای موفقی هم داشته اند اما چون هیچگونه بوق و کرنایی در این مسیر ندارند و تمایلی هم به بیداری رقبا خود  در این راه  تا موعد مقرر ندارند به صورت آهسته و پیوسته  بدون سرو صدا  در حال زیاد کردن فاصله ارزشی و رقابتی خود با رقبای بازار خود هستند . 


این شرکت ها شامل اصناف مختلف از ساختمان و مسکن گرفته تا لوازم منزل ، جواهرات و  شرکت های فروش و پخش ، خودرو ، موتور سیکلت  و سایر اصناف و خدمات نظیر  تور و گردشگری که حتی بعضا این شرکت ها و کسب و کار ها در این مسیر میلیاردها هزینه صرف سرمایه گذاری در بخش های طراحی نرم افزار ها و  وب سایت و اپلیکیشن ها و از همه مهمتر  پرورش نیروی دانشی و  انسانی متخصص نموده اند ما این مجموعه ها را که  بعضا رقبای فعلی شما هستند را  میشناسیم اما به واسطه رازداری حقی برای بازگویی برنامه ها و استراتژی آن را  نداریم . 

حال این پرسش ها برای شما پیش می آید

چگونه ما نیز وارد این بازار شده  و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنیم ؟ 

چگونه  و با چه میزان سرمایه  وارد این کار شویم ؟

چگونه ایده های توسعه کاری خود را جامعه عمل بپوشانیم ؟ 

چگونه وب سایتی را داشته باشیم و مدل کسب و کار ما چگونه در این وب سایت باید پیاده سازی شود ؟ 

چگونه  تیم طراحی وب سایت خود را انتخاب و چگونه این تیم ما را در این مسیر همواره پشتیبانی می کند ؟ 

چگونه با ابزار ها و کاربرد این ابزار تحت وب می توانیم آشنایی پیدا کنیم و از آنها در این مسیر نهایت استفاده را کنیم ؟ 

چگونه باید تیم کارکنان متخصص آنلاین  را پرورش  داد  و چگونه عملکرد آنها را کارسنجی نمود و آنان را کنترل کرد  ؟

چگونه باید در این فضا چگونه جذب مشتری و  عملیات فروش نمود؟

چگونه سیستم  مدیریت ارتباط با مشتریان E-CRMخود را از بستر اینترنت راه اندازی کنیم  ؟

چگونه راهکارهایی بکار ببریم  تا رقبای تجاری ما  کسب و کار ما را با این همه تلاش کپی ننمایند؟

چگونه رقبای تجاری خود را در این مسیر آنالیز و  تحلیل کنیم ؟

چگونه موفقیت و پویایی خود را در این مسیر تضمین کنیم ؟ 

این ها سوالاتی است که ما به آنها در نهایت  دقت  به شما پاسخ داده و در کنار شما هستیم و در واقع عضوی از تیم شما بصورت مشاور و مجری امین شما خواهیم بود و از فاز صفر کار تا مرحله نهایی  تراکنش و فروش با کارنامه ای مثبت و بیش از ده سال تجربه اجرایی و راه اندازی بیش از 50 کسب و کار موفق در کنار شما هستیم  . 

ما برای شما چه کاری می توانیم انجام دهیم ؟ 

 خدمت ما  در مرحله اول به شما  مشاوره در زمینه پیاده سازی ایده شما در سایت و کمک به تیم طراحی سایت شما در ارائیه یک سایت استاندراد مطابق با ایده و کسب و کار شما   و مرحله دوم که رکن فوق العاده مهمی می باشد پرورش نیروی متخصص شما در هر بخش کار انلاین و توجیح وظایف آنها و مضاف بر اینکه اموزش مستمر در حین کار و کار سنجی و عملکرد سنجی انان می باشد  تا به عنوان یک تیم متعهد و متخصص بازار فروش و حتی صارادات شما را همین تیم موفقیتش را تضمین می کند .تاجر الکترونیک تفکر تجاری نو در عصر حاضر برای توسعه کسب و کار شرکت ها و همیاری  برای ورود شما به دنیای تجارت الکترونیکی می باشد .    با ما با اطمینان قدم بردارید کارنامه مثبت ما گواه بر توانمندی ما در این بخش از توسعه کسب و کار شرکت ها و از همه مهمتر رشد کاربران اینترنت ایران در حدود 50 میلیون نفر و فعال سازی بیش از دوازده هزار کسب و کار رسمی طبق امار ENAMAD.IR  وزرات صنعت و معدن و تجارت حاکی از شتاب در گستره این بازار بزرگ است که حجم بزرگی از گردش بازار را در حال حاضر شامل می گردد  .
 بزودی سیستم فعالیت فروش و اخذ سفارش و گردش تجاری نیازی به حجره ها و دفاتر کاری میلیاردی نداشته و بازار سنتی دیگر فتح می گردد و  بعد از آن محو می شود  و کسب و کار  و تجار مطرح کشور یقینا افرادی هستند که با پیاده سازی یک مدل تجارت الکترونیکی و  استخدام و پرورش تعدادی نیروی جوان و متخصص در زیر یک سقف یک واحد اداری شاید در یک آپارتمان دور افتاده یا در یک ساختمان مدرن شاید در یک گوشه از یک ویلا در کوهستان یا کنار دریا  یا روستایی دور افتاده  فارغ از جغرافیای بازار و چار سوق گل بازار و  سه بر خیابان اصلی و ....   تجارت خود را تبدیل به تجارت الکترونیکی نموده اند و هر نقطه از بازار را برای خود فتح می کنند  و تعاریف جدیدی در کسب و کار و مفاهیم بازار  ایجاد می نمایند .  این حقیقت دنیای کسب و کار امروز  است . 

از این در تجارت الکترونیکی تاجر الکترونیک شدن یک ضرورت است . در  این مسیر مشاور و مجری و پاسخگوی شما خواهیم بود 
حسین زینی وند 

تاجر الکترونیک 

مجری پرورژه های ملی و بین المللی 

تجارت الکترونیک در کشور 


تلفن  :  88720880    

Email :Hosein.zeinivand@gmail.com

 09121870651

از صفحه اینستاگرام  تاجر الکترونیک دیدن کنید 

Image result for instagram.:: مرتبط با: آموزش تجارت الکترونیک ,
:: برچسب‌ها: مدل های کسب و کار اینترنتی موفق در ایران , آموزش تجارت الکترونیک و پرورش تاجر الکترونیک , حسین زینی وند تنها مدرس پرورش تاجر الکترونیک در ایران , بهترین شرکت طراح سایت ایران , مشاور طراح سایت و مدل تجارت الکترونیک , مقاله تجارت الکترونیک , چگونه تجارت الکترونیکی را آغاز کنیم ,
:: لینک های مرتبط: سایت رسمی تاجر الکترونیک , کانال رسمی آپارات تاجر الکترونیک ,
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات