آموزش تجارت الکترونیک - گوگل کاستوم سرچ چیست و چگونه عمل می کند ؟
 
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

مشاوره ، طراحی و اجرای مدل تجارت الکترونیکی کسب کار شرکت ها توسط تاجر الکترونیک

گوگل کاستوم سرچ چیست و چگونه عمل می کند ؟ 

در اینجا قصد دارم معرفی یکی از امکانات عالی گوگل برای جستجوی کلمات سایت شما برای راحتی و دیدن صفحات متفاوت سایت شما تاثیر جادویی دارد مطالبی عنوان کنم . لازم است ذکر کنم در کارگاه های عملی پرورش تاجر الکترونیک مباحثی عالی و کاربردی با اجرای عملی آن در تجارت و کسب و کار فعلی شما صورت می پذیرد که عنوان تمام مطالب در این خلاصه گویی ها نمی گنجد. خوب موضوع از این قرار است که با مراجعه به آدرس لینک فوق و ثبت نام از طریق جیمیل کاری شما گوگل کاستوم یک کد به شما معرفی می کند که آن را باید در بالا یا ذیل سایت خود جاگذاری کنیم خوب این کد را حتی می توانید در وبلاگ خود نیز بگذارید.
 
خوب بعد از این مرحله چه اتفاقی می افتد؟ فراموش نکنید استفاده از هر کد و تگ گوگل و یا هر سرویس از گوگل با توجه به سیاست کاری گوگل یک امتیاز محسوب می گردد و سیاست کلی گوگل این است که اگر شما از سرویس های تخصصی من در مقایسه با سایر سرویس رقبا استفاده کنید ما نیز به شما امتیاز میدهیم. این یکی از خصوصیات بارز گوگل هست و بر این اساس است که می گویند گوگل سرویس سخاوتمندی است. در این مرحله یک امکان سرچ یا جستجوی اختصاصی یا اصطلاحا کاستومایز شده در وب سایت شما ایجاد می گردد فراموش نکنید که این امکان دسترسی کاربران سایت شما را برای موضوع دلخواه شما ایجاد می کند. 

گوگل کاستوم سرچ چیست و چگونه عمل می کند ؟ 

در اینجا قصد دارم معرفی یکی از امکانات عالی گوگل برای جستجوی کلمات سایت شما برای راحتی و دیدن صفحات متفاوت سایت شما تاثیر جادویی دارد مطالبی عنوان کنم . ادامه در http://iecg.ir/post/101
فرض کنید شما صاحب سایت انس هستید و در این سایت خدمات اعلام قیمت ارز و طلا و فلزات گرانبها و خودرو و مسائل ارزشی بازار گزارش میگردد کاربر در بدو ورود با انبوهی از اطلاعات روبرو می گردد زمانی که فرض مثال کاربر قیمت پایه مس جهانی را می خواهد در گوگل سرچ کاستوم شما سرچ می کند تمام مواردی که مرتبط با این موضوع در سایت شما می باشد گوگل کاستوم برای شما ایندکس و در اختیار شما قرار می دهد. برای کسب اطلاع بیشتر به سایت گروه تجارت الکترونیک ایران در لینک زیر مراجعه و جمله یا کلمه تجارت الکترونیک راز در بالای صفحه جستجو کنید و نتایج را خود مشاهده و نتیجه گیری کنید. فراموش نکنید این امکانات ساعات و تعداد بازدید شما را شدید افزایش داده و در این مورد بدانید که در هر صفحه ورود یا لندینگ پیچ شما باید توانایی اخذ اطلاعات کاربر را داشته باشید. سایت www.Iecg.ir را  کلیک کنید و ملاحظه بفرمایید . 

جهت اجرا و برداشت کد و جایگذاری گوگل کاستوم به آدرس https://cse.google.com/cse/all  مراجعه کنید 


حسین زینی وند

مدرس کارگاه های عملی پرورش الکترونیک 


تلفن  :  88720880    


Mobile :  09121870651

Email :Hosein.zeinivand@gmail.com

صفحه فیسبوک  تاجر الکترونیک
                               

جهت آشنایی بیشتر با مباحث تاجر الکترونیک لطفا روی لینک زیر کلیک کنید :: مرتبط با: آموزش ابزار های گوگل و سایر ,
:: برچسب‌ها: گوگل کاستوم , مقاله تجارت الکترونیک , تاجر الکترونیک , تجارت الکترونیک , ابزارهای گوگل , راه های افزایش بازدید سایت , حسین زینی وند ,
:: لینک های مرتبط: سایت رسمی تاجر الکترونیک ,